BANNER_FROST-BOT_01

Frost-bot priblíži mladým kandidáta na primátora Mráza

Mladí ľudia majú od dnes možnosť zistiť informácie o kandidátovi na primátora Trnavy Rasťovi Mrázovi a jeho programe aj prostredníctvom chatbota tzv. Frost-bota.    

Trnava, 23. 7. 2018 – Kandidát na primátora Trnavy Rasťo Mráz minulý mesiac predstavil svoj volebný program, ktorý sa venuje oblastiam dopravy, kvality života občanov a rozvoju mesta. Program je dostupný na stránke www.rastomraz.sk. Okrem webstránky sa odteraz môžu s programom a ďalšími informáciami o Mrázovi ľudia zoznámiť aj prostredníctvom chatbota. Frost-bot, je automatický chatovací nástroj v aplikácii Messenger profilu Rasťo Mráz – primátor pre Naše MesTTo.

Frost-bot prevedie diskutujúceho nielen programom, ale tiež prioritami, životopisom a nasmeruje ho na ďalšie informácie. Diskutujúci má tiež možnosť položiť otázku, na ktorú mu ale už odpovie priamo Rasťo Mráz a nie Frost-bot.

„Množstvo mladých ľudí dnes už nechodí na klasické webstránky, ale omnoho viac času trávia na sociálnych sieťach. Chceli sme im týmto spôsobom vyjsť v ústrety a priblížiť im náš program v prostredí, na ktoré sú zvyknutí a ktoré používajú denne. Som presvedčený, že mladých môžu zaujať témy ako podpora pracovných miest s vyššou pridanou hodnotou, niektoré opatrenia v oblasti mobility či opatrenia pre voľný čas a oddych. Pre budúcnosť mesta sú mladí veľmi dôležití, čo priamo i nepriamo zohľadňujeme aj v našom programe ,“ – povedal k téme Mráz.

 

Vizitka Rastislava Mráza (40):

  • rodený Trnavčan, právnik, ženatý, otec troch detí
  • mestský poslanec, predseda poslaneckého klubu Naše mesto
  • poslanec Trnavského samosprávneho kraja, predseda poslaneckého klubu OĽaNO, SaS, KDH
  • dlhoročný angažovaný občiansky aktivista, najmä v oblasti podpory mládeže a rodín, je stále aktívny ako podpredseda Mestskej rady mládeže v Trnave, dobrovoľník Združenia pre podporu detí a mládež v Trnavskom kraji, člen Združenia Saleziánov spolupracovníkov, predseda občianskej iniciatívy Naše MesTTo
  • spoluautor a organizátor viacerých projektov zameraných na osobnostný rozvoj a voľný čas rodín a mládeže, napr. Dobrovoľníci deťom, Festhry Trnava, Festival mladých rodín, Noc kostolov (2011 -2012), Animátor roka, či Obec s najpriateľskejším vzťahom k mládeži a ďalšie
  • predseda okresného centra KDH
  • odborník v oblasti verejného obstarávania